صنایع لوستر انصاری

صنایع لوستر انصاری

اولین تولید کننده قطعات فورج و دایکاست برنجی

شرکت صنایع لوستر انصاری از سال 1352 تا کنون فعالیت خود را در زمینه ساخت انواع لوستر و دیگر تجهیزات لوکس آغاز نموده و امروزه بیش از 100 محصول متنوع را با بهره گیری از برترین تکنولوژی روز دنیا و مرغوب ترین مواد اولیه مطابق با استانداردهای اروپایی , تولید نموده تا فخر صنعت لوستر سازی کشور باشد.

این شرکت مفتخر است کلیه محصولات خود را به بیش از 10 کشور اروپایی و آسیایی معرفی نموده که بتواند قدمی در جهت شکوفایی نام ایران بردارد.

صنایع لوستر انصاری

فروشگاه اینترنتی لوستر انصاری

اولین تولید کننده قطعات فورج و دایکاست برنجی

فروشگاه اینترنتی لوستر انصاری یکی از بهترین و معتبرترین فروشگاه های آنلاین لوستر و چراغ تزیینی در ایران است که با بیش از چهار دهه تجربه در صنعت لوستر سازی، محصولات با کیفیت و زیبایی را به مشتریان خود ارائه می دهد. فروشگاه اینترنتی لوستر انصاری، انواع لوستر های چوبی، مدرن، کلاسیک، کریستالی، ریسه ای، سقفی و آویز را با قیمت مناسب و گارانتی معتبر به فروش می رساند. همچنین فروشگاه اینترنتی لوستر انصاری با استفاده از سامانه پرداخت آنلاین، امکان خرید راحت و امن را برای مشتریان فراهم کرده است. فروشگاه اینترنتی لوستر انصاری همواره در تلاش است تا با رعایت استانداردهای بین المللی و به کارگیری تکنولوژی های نوین، محصولات خود را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کند و نام ایران را در صنعت لوستر سازی درخشان کند.

صنایع لوستر انصاری